HBB ZABITA EKİPLERİNDEN SIKI DENETİM

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, yaklaşan yılbaşı öncesi gıda üretimi ve satışı yapan iş yerlerine yönelik denetimlerine ara vermeden devam ediyor.

HBB ZABITA EKİPLERİ, KASAP VE FIRIN İŞLETMECİLERİNE GEREKLİ UYARILARDA BULUNDU

Çeşitli bölgelerindeki fırın ve kasaplarda vatandaşa sunulan etlerin mühürlerinin kontrol edildiği denetimlerde, hijyen, işyeri açma, çalıştırma ruhsatı, çalışan personellerin fiziki temizliği, yangın tüpü ve fiyat tarife listesi kontrolleri de kontrol etmeyi ihmal etmedi. İl genelindeki fırınları da kapsamlı bir şekilde denetleyen HBB Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, çalışanların kişisel temizliğine ve bakımına gerekli özeni göstererek uyarılarda bulundu.
“HATAYLILARIN GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ALIŞVERİŞ YAPABİLMELERİ AMACIYLA DENETİMLER DEVAM EDECEK”
Halk sağlığını ön planda tutarak çalışmalarını sürdüren HBB Zabıta ekipleri, Hataylıların gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmeleri amacıyla denetimlerin devam edeceğini bildirerek esnaflara bu konuda hassasiyet gösterilmesi gerektiğini dile getirdi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>