Özer, Meclisi Üyeliği Görevinden El Çektirildi!

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Ak Parti İskenderun Belediye Meclis Üyesi, aynı zamanda Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi’nde kâtiplik görevinde bulunan Bülent Özer Meclis üyeliği görevinden el çektirilerek gecici olarak uzaklaştırıldı.

Edinilen bilgiye göre, Hatay’ın Büyükşehir statüsüyle birlikte kapanan Sarıseki Belde Belediyesi’nin eski Başkanı, İskenderun ve Büyükşehir Belediye Meclisi üyesi Bülent Özer’in daha önce kendisi ve 9 meclis üyesi hakkında açılmış, usulsüzlük davası bulunuyordu.

İçişleri Bakanlığı, usulsüzlük davası devam eden Sarıseki Belde Belediye eski Başkanı Bülent Özer ile ilgili dava sonuçlanıncaya kadar İskenderun ve Hatay Büyükşehir Belediye Meclis’indeki görevinden el çektirilerek geçici olarak uzaklaştırıldığı öğrenildi.

Sarıseki Belde Belediyesi’nde yapılan usulsüzlük gerekçesiyle eski Belediye Başkanı Bülent Özer ile 9 Meclis üyesi hakkında açılan davanın devam ediyor.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>