ÜCRETSİZ ÖRGÜ KURSLARI YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesi Kültür Müdürlüğü ücretsiz örgü kursları yoğun ilgi görüyor.
Halk Müdürlüğünde görevli eğitmenler tarafından kadınlara yönelik verilen kurslar haftanın belirli günlerinde devam ediyor.
KURSLAR ÜCRETSİZ
Kursların ücretsiz bir şekilde verildiğini ifade eden Başkan Seyfi Dingil, ”Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar kadınlara yönelik birçok el sanatları kursu açtık. Bayanlarımız belediyemiz kültür müdürlüğü tarafından açılan kurslara yoğun ilgi gösteriyor. Burada kursiyerlerimize halk eğitim merkezi ile yapmış olduğumuz protokol çerçevesinde eğitmenler tarafından bilgiler aktarılıyor.” dedi.
SOSYAL BELEDİYECİLİK YAPIYORUZ
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket ettiklerini belirterek,” Ev hanımlarına ve el işlerine ilgi duyan tüm bayanlarımızı bu kurslara bekliyoruz. Bizlere her zaman destek olan eğitmenlerimize, halk eğitim merkezine yöneticilerine teşekkür ediyoruz. Vatandaşlarımız isteği doğrultusunda kurslarımızı açıyoruz. Onlardan gelen, istek talep ve önerileri değerlendiriyoruz. Bizim işimiz halkımıza en iyi hizmeti vermek” diye konuştu.
Kursiyer bayanlar ise açılan kurslardan dolayı Başkan Seyfi Dingil’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>