“İMKANLARIMIZ DAHİLİNDE TAKIMIMIZA DESTEK OLACAĞIZ”

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Karaağaç Spor’da Teknik Direktörlüğe Mehmet Kurt, yardımcılığına Emir Altun getirilirken, dış’ta 7 İç transferde de 3 futbolcuyla sözleşme imzalandı..
Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven,
“İMKANLARIMIZ DAHİLİNDE TAKIMIMIZA DESTEK OLACAĞIZ”
2019-2020 Sezonunda Hatay Süper Amatör Liginde Zirveye oynayan takımlar arasında yer alan Arsuz Karaağaç Spor kulüp Başkanı Nevzat İnan ve yönetim kurulu üyeleri, futbolcularla birlikte Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven’i ziyaret ettiler. Dış transferde 7 iç transferde de 3 olmak üzere 10 futbolcuyla sözleşme imzalayan Arsuz Karağaç Spor, takımın Teknik Direktörlüğüne Mehmet Kurt’u, yardımcılığına da Emir Altun’u getirdi. İmza töreninde konuşan Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, “Arsuzlular olarak sizlerden şampiyonluk bekliyoruz. Biz Belediye olarak imkanlarımız dahilinde gereken desteği vereceğiz” dedi. Karaağaç Spor, dış transfere, Batuhan Güldü, Hakan Derin, Recep Öklü, Sezgin Yelmer, Mazlum Öncel, İbrahim Yavuzatmaca ile Tolga Töremiş’i, iç transferde de Akan Karasu, Aliş Güler ile Oktay Sönmez ile sözleşme imzaladı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>