İSKENDERUN SPOR DİYETİSYEN AYBEN BIÇKI NEZARETİNDE ÇALIŞIYOR

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Bölgesel Amatör Liginde (BAL) mücadele eden 5 Temmuz İskenderun Spor, yeni sezon öncesi Teknik Direktör Hıdır Özdemir nezaretinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde çift idman yaparak hazırlanan 5 Temmuz İskenderun Spor’da tüm futbolcuların hırslı ve azimli olmaları dikkatlerden kaçmıyor.
DİYETİSYEN EŞLİĞİNDE ÇALIŞIYORLAR
Turuncu Mavili ekip 5 Temmuz İskenderun Spor yeni sezon öncesi Karaağaç Konarlı Mahallesi İkem Koleji karşısında faaliyetini sürdüren Beslenme ve Diyet Danışma Merkezi sahibi Diyetisyen Ayben Bıçkı nezaretinde çalışıyor. Spor Diyetisyen uzmanları yaptıkları açıklamada, “İyi bir beslenme programı olmadan yapılan sporun, Spor olmadan uygulanan bir beslenme programı sağlıklı sonuçlar vermez. Beslenme bu işin yüzde 70’ini oluşturuyor. Beslenme, dinlenme ve fiziksel Aktivenin doğru planlaması gerekiyor. Doğru beslenme, sahaya yansıyacak iyi bir performans için önemli olduğunu belirtiyorlar.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>