YILDIZ FUTBOLCU ONUR ÇAKIR 5 TEMMUZ İSKENDERUN SPOR’DA

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Başkan Fatih Tosyalı, Turuncu Mavili renkleri zirveye dikmeye kararlı. Geçen Sezon Payas Spor’da 25 karşılaşmada forma giyen Yıldız futbolcu 33 yaşında Onur Çakır, Turuncu Mavili takım ile anlaştı. Ve Onur Çakır için imza töreni düzenlendi.
YILDIZ FUTBOLCU ONUR ÇAKIR 5 TEMMUZ İSKENDERUN SPOR’DA
Bölgesel Amatör Liginde mücadele eden Güney Temsilcisi 5 Temmuz İskenderun Spor’da Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Turuncu Mavili renkleri zirveye dikmeye kararlı. Geçen Sezon Payas Spor’da 25 karşılaşmada forma giyen Yıldız futbolcu Onur Çakır, Turuncu Mavili takım ile anlaştı, ve 33 yaşındaki Onur Çakır için imza töreni düzenlendi. İmza törenine İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Başkan Yardımcıları Kemal Nadir Ünal, Ahmet Keskin, Destek Hizmetler Müdürü Ergün Saydam, Kulüp As Başkanı Bünyamin Saraçoğlu, Teknik Direktör Hıdır Özdemir, yardımcısı Halit Yavuz ve Onur Çakır katıldı. Onur Çakır, 14 yıllık profesyonel futbol hayatında Aralarında Hatay Spor, Ankaragücü, Erzin Spor, Payas Spor, Cizre Spor, Of Spor ile Körfez İskenderun Spor’un da bulunduğu çok sayıdaki takımda futbol oynadı. Yıldız Futbolcu Onur çakır, geçen sezon Payas Spor’da 25 karşılaşmada forma giydi ve takım kaptanlığını yaptı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>