ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN FATİH TOSYALI’YA TEŞEKKÜR

Yayım tarihi:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, eğitime her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirtti. İbni Sina Anadolu Lisesi okul idarecileri ve öğrencileri okul bahçesindeki düzenleme ve çim saha çalışmaları için İskenderun belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkür ettiler.
OKULLARA TAM DESTEK
Belediyenin imkânları ölçüsünde okullara destek olmaya gayret ettiklerini belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından İbni Sina Anadolu Lisesi okul bahçesinde çim saha çalışması yapılıyor. Okul idarecileri ve öğrencileri yapılan çalışmalar dolayısı ile teşekkürlerini ilettiler. Bizlerde her zaman eğitime okullara destek olacağımızı yineledik” dedi.
ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK
İskenderun Belediyesi olarak özellikle gençlerin sporla uğraşmaları konusunda kolaylıklar açısından destek verdiklerini ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Eğitim kurumlarından gelen her türlü desteği değerlendiriyor ve gücümüz yettiği kadar destek olmaya çalışıyoruz. Daha önce yine diğer okullarımıza da benzer çalışmalar yapmıştık. Kısa bir süre okul bahçesindeki çalışmalar tamamlanacak “şeklinde konuştu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>